اصلاح فرم و تزریق فیلر بینی

اصلاح فرم و تزریق فیلر بینی

اصلاح فرم و تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر یکی از عمل های زیبایی است که امروزه توسط پزشکان و جراحان زیبایی برای مواردی چون از بین بردن چین و چروک، پرکننده، ترمیم بافت های از دست رفته و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل زیبایی در شهرهای بزرگ ایران بیشتر محبوب شده است و به همین دلیل شاهد فعالیت پزشکان زیبایی بسیاری در این شهرها هستیم. 

عمل زیبایی بینی با تزریق ژل یک روش درمانی ساده است که برای صاف کردن یا بالا بردن نوک بینی ,  رفع قوز بینی یا اصلاح انحراف بینی بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می شود و برای این کار می توان از تزریق ژل های مصنوعی برای اصلاح ظاهر نامطلوب بینی استفاده کرد.

از فیلرها می توان در تمامی نواحی بدن استفاده کرد، اما معمولا در کشورمان بیشتر در اعضای صورت مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلف آن مثل بینی، لب، خط خنده، زیر چشم، سینه، باسن، پشت دست ها و غیره می توان اشاره کرد.

البته به دلیل کاربردهای حجم دهندگی تزریق فیلر، تمامی افراد می تواند برای اعضای مختلف بدن (بینی، لب، سینه، باسن و ...) از آن استفاده کنند، همچنین لازم است ابتدا توسط یک دکتر متخصص تزریق فیلر معاینه شوید تا بهترین روش ممکن برای شما انتخاب شود.

تزریق فیلر باعث می شود پوست حجم از دست رفته خود را بدست آورد و فیلرها پوست را می کشند و دوام فیلرها معمولا بسیار طولانی است.

اصلاح فرم و تزریق فیلر بینی در شيراز

برای مشاوره آنلاین ، گفتگوی زنده و یا دریافت نوبت اینترنتی وارد صفحه مرکز مورد نظر شوید