عمل جراحی بینی گوشتی

عمل جراحی بینی گوشتی

عمل جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی یکی از عمل‌های بسیار رایج و پرطرفدار بدون محدودیت سن و جنس است. جراحی بینی جزو بالاترین درصد های جراحی زیبایی در کشور ما می باشد. فارغ از جنسیت چه آقایان چه بانوان سلایق و دید متفاوتی در انتخاب بینی ایده آل خود دارند. انسان ذاتا به دنبال زیبایی و زیباتر شدن است. ساختار بینی هر فرد به شکلی است که به طور کلی آن را در دو دسته گوشتی و استخوانی تعریف میکنند.

ویژگی بینی های گوشتی

  • پره های بینی برجسته و پهن می باشند.
  • دارای ظاهری گرد هستند
  • چربی پوست بینی های گوشتی زیاد می باشد
  • غضروف بینی های گوشتی ضعیف می باشد
  • انعطاف در بینی های گوشتی زیاد است

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروف ضعیف و نازک است. روش های قدیمی جراحی تاثیر مثبتی در نتیجه جراحی بینی گوشتی نداشته زیرا با تراشیدن غضروف ها و نازک کردن آن ها با گذشت زمان به فرم و حالت قبل باز میگشت. در این بینی ها بر خلاف نوک پهن و بزرگ، غضروف های ضعیفی دارند به نحوی که با فشار دست بر روی نوک بینی به راحتی پائین می آیند. در واقع به خاطر ضعف غضروف در این بینی ها، ساختار نگهدارنده و حمایتی بینی ضعیف است. اما امروزه چون بینی های گوشتی با تقویت غضروف شکل داده می شوند، حالت داده می شوند و بازآرایی می شوند، برگشت بینی های گوشتی یا افتادگی بینی های گوشتی خیلی کم شده و شاید اصلا اتفاق نیفتد.

وب سایت آنلاین پذیرش با ایحاد امکان مشاوره اینترنتی با بهترین جراحان بینی در نزدیکی شما به صورت کاملا رایگان ، شما را در مقایسه و انتخاب و همچنین  دریافت نوبت اینترنتی  از آنها یاری می دهد