بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

تزریق بوتاکس (سم بوتولینوم نوع A) در حال حاضر پرطرفدارترین درمان زیبایی در سراسر جهان است که با از بین بردن چین و چروک‌های صورت و جوانسازی پوست، زیبایی و جوانی از دست رفته را به میلیون‌ها نفر برمی‌گرداند. شرکت‌های مختلفی بوتاکس را تولید می‌کنند و برندهای متعددی از بوتاکس وجود دارد. سم بوتولینوم از هر نوعی که باشد در عضله‌های مسئول چین و چروک تزریق می‌شود تا انتقال تکانه‌های عصبی را برای مدتی مسدود و از انقباض‌های عضلانی جلوگیری کند.


زیبایی یکی از مهم­ترین نیازهای انسان و به ویژه بانوان است و بدون شک هر کسی دوست دارد که زیبا باشد و زیبا به نظر برسد. بسیاری از افراد به دلیل تصور نامناسبی که در مورد چهره و ظاهر خود دارند، دچار کمبود اعتماد به نفس می­ شوند. 

بوتاکس یکی از روش ­های محبوب زیبایی است که امروزه در ایران به محبوبیت بالایی دست یافته است. در ایران پزشکان ماهری وجود دارد که می­ توانند برای علاقمندان به استفاده از بوتاکس، این روش زیبایی را پیاده سازی کنند. مصرف بالای بوتاکس برای زیبایی در ایران گواهی بر این مطلب است.

بهترین مارک بوتاکس شامل موارد زیر است:

1.دیسپورت بوتاکس

بهترین برند بوتاکس به نام دیسپورت ساخت کشور انگلیس می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر روی صاف کردن چین و چروک های صورت دارد. همچنین برای محو کردن خطوط های صورت می تواند موثر باشد. نحوه تاثیرگذاری این ماده به گونه ای است که باعث از کار انداختن عضله های صورت می شود.

2.بوتاکس مارک  زئومین
مارک زئومین همانند سایر مارک های دیگر موجب از بین رفتن و درمان چروک صورت می شود. تفاوت اصلی این مارک نسبت به سایر مارک های دیگر عدم نیاز به نگهداری آن در دمای پایین است. بخاطر همین بسیاری از پزشکان متخصص از این محلول استفاده می کنند‌.

بهتر است بدانید زئومین یکی از بهترین مارک های بوتاکس است که از هیچ نوع ماده افزودنی در آن استفاده نشده است. و تنها ماده تشکیل دهنده آن سم بوتولینوم است. پس در این وضعیت ممکن است بدن نسبت به ماده تزریقی پادتن کمتری تولید کند.

3. کنیتوکس
کنیتوکس یکی از بهترین بوتاکس های چینی است که مانند دیگر نمونه های بوتاکس باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت می شود. نکته ای که باید برای این مارک رعایت شود، نگهداری آن در دمای پایین است تا بتوان به خوبی از آن مراقبت شود. این نوع مارک یکی از مارک های معروف شناخته شده است که در سراسر دنیا از آن استفاده می کند و با نام های دیگری مانند درماتوکس، لینوریز معرفی می شود

4.مارک نورونوکس
مارک نورونوکس یکی از بهترین مارک های بوتاکس شناخته می شود که ساخت کشور کره است. و مانند دیگر مارک های بوتاکس باعث مسدود شدن راه فرمان های عصبی به ناحیه تزریق شده می باشد.

5- برند بوتاکس
بوتاکس، اولین مارک سم Botulinum موجود بود، اما BOTOX یک برند از انواع بوتاکس Botulinum Toxin نیز هست (دقیقاً همانند اینکه چگونه Colgate یک مارک خمیردندان است). امروزه، علاوه بر بوتاکس، سایر مارک‌های BoNT که معمولاً در ایالات متحده ، اروپا و بسیاری از مناطق دیگر دنیا (از جمله سنگاپور) موجود هستند، DYSPORT (OnabotulinumtoxinA) و XEOMIN (incobotulinumtoxinA) هستند. ماندگاری بوتاکس بین 3 تا 4 ماه است.

همانطور که میدانید با انجام بوتاکس میزان حرکت عضلات صورت که باعث ایجاد چین و چروک های صورت می شود، کاهش می یابد. و در آخر ظاهر پوست جوان تر به نظر می رسد. کسانی که تزریق بوتاکس را انجام می دهند، بعد از چند روز شاهد تغییرات صورت  و جوان تر شدن آن می باشند.

6- برند ایرانی مصپورت (مسپورت)
بوتاکس مصپورت ایرانشرکت­های دارویی ایرانی نیز محصولاتی دارند که می­ توانند با محصولات خارجی رقابت کنند. این محصولات از نظر قیمت نسبت به محصولات خارجی ارزانتر هستند. یکی از انواع بوتاکس که ساخت شرکت­ های تولیدی دارویی ایران است، مصسپورت است. این محصول به صورت متوسط تا شدید خط اخم بین ابروها را به طور موقت از بین می‌برد. این محصول تاییدیه سازمان سلامت و دارو را دارا می‌باشد و می­ توانید با خیال راحت از آن برای حفظ خطوط چهره خود استفاده کنید.