پر کردن صورت

پر کردن صورت

پر کردن صورت

لاغر شدن صورت یکی از شایع ترین مشکلاتی است که اغلب مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبه رو هستند. داشتن صورتی چاق‌تر می‌تواند مشکل شلی و افتادگی پوست را برطرف کند و ظاهری بسیار جوان‌تر به چهره‌ی شما ببخشد. با بالا رفتن سن ما، از کلاژن و الاستین موجود در پوست به تدریج کاسته می‌شود و در نتیجه حجم پوست نیز کاهش پیدا می‌کند. بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر دربرنامه و رژیم غذایی مان با لاغری صورت رو به رو می شویم به طور کلی لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد.

در طب مدرن شیوه هایی مثل تزریق ژل و بوتاکس برای چاق شدن صورت وجود دارد و  راه‌های زیادی برای چاقی صورت وجود دارد که در این میان، سریع‌ترین راهی که به نتیجه می‌رسد، تزریق ژل است.  اگر می‌خواهید صورت شما پرتر و چاق‌تر به نظر بیاید، لازم نیست مرتباً چربی به خورد بدن خود بدهیدو چاقی صورت با تغذیه تنها روش حل مشکل نیست . شما می‌توانید با انجام روش‌های درمانی ایمن و مؤثری که در این زمینه وجود دارند و همچنین داشتن رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن، به صورت خود حجم و برجستگی بیشتری ببخشید.

روش‌های درمانی برای چاق کردن صورت:

تزریق ژل

این روش می‌تواند به نحو مؤثری، حجم ازدست‌رفته‌ی صورت را جایگزین کند و فرم صورت را بهبود دهد. نواحی از صورت که اغلب با کمک تزریق ژل، جوان‌ می‌شوند عبارتند از: گونه‌ها، خطوط خنده، گودی زیر چشم‌ها، چین و چروک دور دهان و لب‌ها.

تزریق چربی

تزریق چربی در صورت می‌تواند چهره‌ی شما را سالها جوان‌تر نشان دهد و پوست شما را صاف و هموار و درخشنده کند.

پروتز

امروزه از روش کاشت پروتز (ایمپلنت) کمتر استفاده می‌شود و به جای آن روش‌های تزریق ژل و تزریق چربی محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. با این حال، روش کاشت پروتز یک راه حل دائمی و همیشگی برای چاق کردن صورت است. پروتز‌ها روی استخوان صورت قرار داده می‌شوند و می‌تواند برجستگی‌های دلخواه شما را در صورت ایجاد کنند.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ موجب تولید کلاژن و الاستین جدید در پوست می‌شود که این امر باعث آبرسانی به پوست، شادابی بیشتر پوست و چاقی صورت می‌شود

- غذاهای سالم بخورید
- آب کافی بنوشید

- نوشیدن روزانه شیر به آب رسانی به پوست و چاق شدن صورت کمک می کند.